Jola + Martin – Park Caffe Konstancin – Fotografia ślubna Warszawa

Długo będę wspominał ten wyjątkowy ślub. W covidowej rzeczywistości, rewidowanych planów odbył się kameralny ślub i przyjęcie weselne Joli i Martina. Czy w środku tygodnia, gronie najbliższej rodziny może odbyć się wesele z krwi i kości? Przyznam szczerze, że sam byłem zaskoczony, jak bardzo TAK! Było mnóstwo wzruszeń, śmiechu i tańców pod gołym niebem. Zobaczcie sami!

Czytaj dalej

Karolina + Marek – Fotografia ślubna Ostoja Chobienice – Poznań

Są takie dni, gdy żar leje się z nieba, a na horyzoncie ani jednej chmury, zaś przygotowania do ślubu idą pełną parą. Co może pójść nie tak? Przy takiej parze jak Karolina i Marek absolutnie nic. Nawet wtedy, gdy na 5 minut przed ceremonią w plenerze zrywa się wiatr i zaczyna lać jak z cebra. Karolina, cała na biało (bo jakże inaczej) wjeżdża melexem, a Marek czeka na nią z błyskiem w oku. Musicie to zobaczyć! :-)

Czytaj dalej

Ula + Damian – Elida Kutno – Fotografia ślubna

Po oddaniu zdjęć Ula napisała do mnie tak: „Zdjęcia są piękne, oglądaliśmy je już kilka razy, goście są pod wrażeniem. A ja za każdym razem mam łzy w oczach Wszyscy mówią że są bardzo naturalne i, że widać na nich szczęście. Cieszę się, że tak to wyszło i jestem w szoku, że byliśmy tego dnia w miarę spokojni i to wszystko przyszło tak naturalnie. Dziękujemy, za Twój uśmiech i wielka pasję do pracy, cieszę się, że wybraliśmy właśnie Ciebie. Goście też to zauważyli.”

Czytaj dalej